HakkımızdaHAKKIMIZDA

Firmamız 1948 yılında “Teshin Cihazları İmalatı” ünvanıyla kurulmuş. Tesisatçılık mesleği ile uğraşan kurucumuz bu tarihe kadar yurdışından getirilen kazanların tesisatlarının yapımı sırasında gördüğü kazandan esinlenir ve bir ilke imza atarak Ankara Ulus’ta küçük bir dükkanda kazan imalatına başlar…

1996 yılında KUBUŞ BOYLERSAN MAK. İNŞ. KAZAN İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla şirketleşen firmamız “KUBUŞ BOYLERSAN” markasıyla faaliyetlerine hız vererek geniş ürün yelpazesi ile imalatına devam etmiştir.

Şirketimiz 2004 yılında KIRIKKALE ORG. SAN. BÖLGESİNE taşınmış olup 11.500 m2 arazi üzerine 6000 m2 kapalı alanlı 4 holde 100’e yakın personeliyle hizmet vermektedir.

2007 yılında emaye hızlı boylerin seri üretimine geçen firmamız 2014 yılı itibari ile kapalı genleşme tankları imalatına başlamıştır. Türkiye’de ilk defa 5000 lt emaye boyler imalatı yapan firmamız yine Türkiye’de boyler ve genleşme tankını birlikte üreten ilk firma olmuştur. Bu durum müşterilerimiz için ekonomik kazanım anlamına gelmektedir.

Uzun yıllardır başarılara imza atan firmamız yakın zamanda adından daha fazla söz ettirecek işler yapacaktır, inancımız tamdır.